top of page

grupa terapeutyczna dla młodzieży (ZA)

doświadczającej zaburzeń afektywnych


Opis usługi

Udział w grupie odbywa się po zakwalifikowaniu przez prowadzących. Prowadzona jest przez zespół: Edwarda Szeligę (holistycznego trenera procesów grupowych) i Weronikę Waloszek (psycholożkę w trakcie realizacji szkoleń psychoterapeutycznych) dla grupy wiekowej 14-17 lat. Więcej: w zakładce zespół. W celu zakwalifikowania, konieczne jest odbycie 1-3 konsultacji. Zgłoś się na spotkanie konsultacyjne, jeśli sądzisz, że potrzebne Ci nabycie umiejętności niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, lepsze radzenie sobie z trudnymi emocjami, doświadczenie akceptacji ze strony innych osób i wzmocnienie samooceny. Spotkania z grupą osób mających podobne trudności, są źródłem wzajemnego wsparcia, mającego wielkie znaczenie w procesie zdrowienia. W grupie otrzymasz wiedzę i wskazówki, a pomagając innym, pomagasz sobie. Cele: -wzmocnienie poczucia własnej wartości; -wsparcie w trudnych chwilach; -uczenie się rozpoznawania i wyrażania własnych potrzeb i emocji; -wsparcie emocjonalne, rozładowanie napięcia emocjonalnego; -wsparcie w rozwiązywaniu trudności; -rozwój w oparciu o zasoby uczestników grupy, -niwelowanie osobistych ograniczeń. Koszty: Koszt udziału w półrocznym cyklu zamkniętym to 3500,00 zł, płatne w 6 częściach (1000,00 zł opłaty wstępnej i 500,00 zł miesięcznie przez 5 miesięcy). Terminy: Sesje odbywają się co tydzień w piątki, od godz. 16.00 w dwóch 50 minutowych blokach z 20 minutową przerwą.

  • 2 godz.
  • 1. Gabinet Zabrze

Zasady rezygnacji

Skorzystanie z oddziaływań terapeutycznych jest możliwe przy uczestnictwie we wszystkich spotkaniach, stąd przystąpienie do grupy jest deklaracją udziału w jej całości. W przypadku losowych nieobecności, nie zwracamy przedpłaty za spotkania, na które uczestnik się nie zgłosił. Z uwagi na wspólną pracę terapeutyczną, prosimy o powiadomienie o przewidzianej nieobecności z wyprzedzeniem. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu rozpoczęcia grupy, jeśli do nie zostanie ona powołana do 29.02.2024. W razie odwołania przez organizatora wszystkie dokonane przedpłaty zostaną zwrócone.


Dane kontaktowe

  • 1. Gabinet Zabrze

    Centrum Dobrej Terapii Anna Hasterok, Wolności 177, Zabrze, Polska

    +48734900912

    hello@dobraterapia.org


lista oczekujących

Jeżeli nie możecie Państwo wyświetlić dostępnego terminu, oznacza to, że brak jest dostępności terapeuty w ciągu najbliższego miesiąca.

Zachęcamy do zapisania się na listę oczekujących, jeżeli Państwa sytuacja na to pozwala.

O szczegółach zaleceń i naszej dostępności dowiecie się Państwo więcej tutaj.

O możliwościach i ograniczeniach naszej pracy piszemy na stronie O psychoterapii.

bottom of page