top of page
Ta usługa jest niedostępna. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Grupa terapeutyczna dla młodzieży (ZA)

doświadczającej zaburzeń afektywnych


Opis usługi

Udział w grupie odbywa się po zakwalifikowaniu przez prowadzące. Prowadzona jest przez zespół: Anię Szlaużys-Kowalik (psychoterapeutkę i muzykoterapeutkę) i koterapeutę dla grupy wiekowej 14-17 lat. Więcej: w zakładce zespół. W celu zakwalifikowania, konieczne jest odbycie 1-3 konsultacji z psychoterapeutą. Zgłoś się na spotkanie konsultacyjne, jeśli sądzisz, że potrzebne Ci nabycie umiejętności niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, lepsze radzenie sobie z trudnymi emocjami, doświadczenie akceptacji ze strony innych osób i wzmocnienie samooceny. Spotkania z grupą osób mających podobne trudności, są źródłem wzajemnego wsparcia, mającego wielkie znaczenie w procesie zdrowienia. W grupie otrzymasz wiedzę i wskazówki, a pomagając innym, pomagasz sobie. Cele: -wzmocnienie poczucia własnej wartości; -wsparcie w trudnych chwilach; -wsparcie emocjonalne, rozładowanie napięcia emocjonalnego; -wsparcie w rozwiązywaniu trudności; -rozwój w oparciu o zasoby uczestników grupy, -niwelowanie osobistych ograniczeń.

  • 70 złotych polskich
  • 1. Gabinet Zabrze

Zasady rezygnacji

W przypadku rezygnacji z wizyty, prosimy o informację z 48 godzinnym wyprzedzeniem, aby uniknąć obciążenia za nią. Prosimy o uszanowanie naszego czasu i zadbanie o informowanie o zmianie planów. W czasie niewykorzystanym przez Państwa ktoś inny może skorzystać z pomocy. Nota o przetwarzaniu danych osobowych: https://www.dobraterapia.org/rodo. REGULMIN REZERWACJI: https://www.dobraterapia.org/regulamin-rezerwacji


Dane kontaktowe

  • 1. Gabinet Zabrze

    Centrum Dobrej Terapii Anna Hasterok, Wolności 177, Zabrze, Polska

    +48734900912

    hello@dobraterapia.org

lista oczekujących

Jeżeli nie możecie Państwo wyświetlić dostępnego terminu, oznacza to, że brak jest dostępności terapeuty w ciągu najbliższego miesiąca.

Zachęcamy do zapisania się na listę oczekujących, jeżeli Państwa sytuacja na to pozwala.

O szczegółach zaleceń i naszej dostępności dowiecie się Państwo więcej tutaj.

O możliwościach i ograniczeniach naszej pracy piszemy na stronie O psychoterapii.

bottom of page