top of page

grupa terapeutyczna dla młodzieży (ZO)

cierpiącej na zaburzenia odżywiania


Opis usługi

Udział w grupie odbywa się po zakwalifikowaniu przez prowadzące. Prowadzona jest przez zespół: Anię Hasterok (psycholog, psychoterapeutkę) i koterapeutę, dla grupy wiekowej 11-17 lat. Więcej: w zakładce zespół. W celu zakwalifikowania, konieczne jest odbycie 1-3 konsultacji z psychoterapeutą. Zgłoś się na spotkanie konsultacyjne, jeśli sądzisz, że potrzebne Ci nabycie umiejętności wzmacniających w codziennym funkcjonowaniu, zmniejszenie napięcia i minimalizowanie potrzeby radzenia sobie z emocjami za pomocą jedzenia lub odmawiania go. Spotkania z grupą osób mających podobne trudności, są źródłem wzajemnego wsparcia, mającego wielkie znaczenie w procesie zdrowienia. Cele: -zmiana sposobu myślenia o sobie, swoim ciele i stosunku do jedzenia., -rozwój w oparciu o zasoby uczestników grupy, -niwelowanie osobistych ograniczeń. Koszty: Koszt udziału w półrocznym cyklu zamkniętym to 2100,00 zł, płatne w 6 częściach (600,00 zł opłaty wstępnej i 300,00 zł miesięcznie przez 5 miesięcy). Terminy: Sesje odbywają się co dwa tygodnie w piątki, od godz. 18.30 w dwóch 50 minutowych blokach z 20 minutową przerwą.

  • 2 godz.
  • 1. Gabinet Zabrze

Zasady rezygnacji

Skorzystanie z oddziaływań terapeutycznych jest możliwe przy uczestnictwie we wszystkich spotkaniach, stąd przystąpienie do grupy jest deklaracją udziału w jej całości. W przypadku losowych nieobecności, nie zwracamy przedpłaty za spotkania, na które uczestnik się nie zgłosił. Z uwagi na wspólną pracę terapeutyczną, prosimy o powiadomienie o przewidzianej nieobecności z wyprzedzeniem. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu rozpoczęcia grupy, jeśli do nie zostanie ona powołana do 29.02.2024. W razie odwołania przez organizatora wszystkie dokonane przedpłaty zostaną zwrócone.


Dane kontaktowe

  • 1. Gabinet Zabrze

    Centrum Dobrej Terapii Anna Hasterok, Wolności 177, Zabrze, Polska

    +48734900912

    hello@dobraterapia.org


lista oczekujących

Jeżeli nie możecie Państwo wyświetlić dostępnego terminu, oznacza to, że brak jest dostępności terapeuty w ciągu najbliższego miesiąca.

Zachęcamy do zapisania się na listę oczekujących, jeżeli Państwa sytuacja na to pozwala.

O szczegółach zaleceń i naszej dostępności dowiecie się Państwo więcej tutaj.

O możliwościach i ograniczeniach naszej pracy piszemy na stronie O psychoterapii.

bottom of page