top of page

Dostępne online

konsultacje weekendy/święta

tylko online


Opis usługi

Konsultacje to doraźna forma pomocy. Zapisz się, jeśli uważasz, że potrzebujesz natychmiastowej pomocy. Zapisy na sesje zamykamy najpóźniej do 4 godzin przed ich odbyciem, a umożliwiamy najwcześniej 24 godziny przed spotkaniem. UWAGA! -nie prowadzimy usług z zakresu całodobowej interwencji kryzysowej. -jeśli potrzebujesz pilnego kontaktu z psychologiem, możesz zadzwonić na telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00), dla dzieci i młodzieży 116 111 (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu). -w sytuacji zagrożenia życia zawsze dzwoń na numer alarmowy 112! -dla Zabrzan funkcjonuje Zespół Interwencji Kryzysowej - w każdej gminie istnieje taka jednostka. -nie mamy możliwości wypisywania L4 i recept. -nie prowadzimy konsultacji drogą telefoniczną i mailową, nie udzielamy poradnictwa za pośrednictwem Facebook i Messenger.

  • 50 min.
  • 650 złotych polskich
  • Internet

Zasady rezygnacji

W przypadku rezygnacji z wizyty interwencyjnej nie przewidujemy zwrotu przedpłaty. Prosimy o uszanowanie naszego czasu i zadbanie o informowanie o zmianie planów. W czasie niewykorzystanym przez Państwa ktoś inny może skorzystać z pomocy. Nota o przetwarzaniu danych osobowych: https://www.dobraterapia.org/rodo. REGULMIN REZERWACJI: https://www.dobraterapia.org/regulamin-rezerwacji


Dane kontaktowe

  • Internet

    Wolności 177, Zabrze, Polska

    734900912

    hello@dobraterapia.org


lista oczekujących

Jeżeli nie możecie Państwo wyświetlić dostępnego terminu, oznacza to, że brak jest dostępności terapeuty w ciągu najbliższego miesiąca.

Zachęcamy do zapisania się na listę oczekujących, jeżeli Państwa sytuacja na to pozwala.

O szczegółach zaleceń i naszej dostępności dowiecie się Państwo więcej tutaj.

O możliwościach i ograniczeniach naszej pracy piszemy na stronie O psychoterapii.

bottom of page