top of page

konsultacje zarządzania

zasobami ludzkimi i organizacją


Opis usługi

Usługa dedykowana jest menedżerom, którzy odpowiadają za ludzi i biznes. Zarówno początkującym, którzy doświadczają w sytuacjach interpersonalnych trudności, jak i doświadczonym, którzy chcą skonsultować swoje pomysły, wzmacniać autorytet, poprawić efektywność zespołu i własną, czy zastanowić się nad działaniem w kryzysach. Celem konsultacji dla menedżerów jest superwizyjne spojrzenie na trudności, konflikty oraz wyzwania i cele z nowej perspektywy, by wypracować jak najwięcej rozwiązań, ocenić ich konsekwencje i wybrać najlepsze możliwości. Wsparcie polega na zaplanowaniu konkretnych działań, najskuteczniejszych komunikatów, które pozwolą wdrożyć niezbędne zmiany.

 • 1 godz
 • 400 złotych polskich
 • 1. Gabinet Zabrze|Internet

Zasady rezygnacji

W przypadku rezygnacji z wizyty, prosimy o informację z 48 godzinnym wyprzedzeniem, aby uniknąć obciążenia za nią. Prosimy o uszanowanie naszego czasu i zadbanie o informowanie o zmianie planów. W czasie niewykorzystanym przez Państwa ktoś inny może skorzystać z pomocy. Nota o przetwarzaniu danych osobowych: https://www.dobraterapia.org/rodo. REGULMIN REZERWACJI: https://www.dobraterapia.org/regulamin-rezerwacji


Dane kontaktowe

 • 1. Gabinet Zabrze

  Centrum Dobrej Terapii Anna Hasterok, Wolności 177, Zabrze, Polska

  +48734900912

  hello@dobraterapia.org

 • Internet

  Wolności 177, Zabrze, Polska

  734900912

  hello@dobraterapia.org


lista oczekujących

Jeżeli nie możecie Państwo wyświetlić dostępnego terminu, oznacza to, że brak jest dostępności terapeuty w ciągu najbliższego miesiąca.

Zachęcamy do zapisania się na listę oczekujących, jeżeli Państwa sytuacja na to pozwala.

O szczegółach zaleceń i naszej dostępności dowiecie się Państwo więcej tutaj.

O możliwościach i ograniczeniach naszej pracy piszemy na stronie O psychoterapii.

bottom of page