top of page

Rezerwacje

Ania Hasterok

Magda Cyndzas

Edward Szeliga

Anna Lewicka

Grzegorz Galant

Dorota Słupianek

Anna Szlaużys-Kowalik

Izabela Czapla

Katarzyna Goździcka

Ania
Hasterok

Psycholog, ubiegająca się o certyfikat psychoterapeuty w nurcie integracyjnym ericksonowsko-systemowym, z doświadczeniem streetworkera i pracownika socjalnego, po szkoleniu z hipnozy terapeutycznej.

Ania 
Hasterok

Pracuje z ludźmi od ponad 16 lat, stale rozwijając swoje kompetencje. Kocha ludzi i naturę.  Postrzega człowieka jako całość, a szczęście wiąże  z dobrymi relacjami, zdrowym ciałem, związaniem  z naturą, świadomością siebie i samoakceptacją. Wierzy w zdolność do samoregulacji psychiki, wspiera naturalne sposoby radzenia sobie w kryzysach. 


O sobie mówi: "Najważniejsze w moim życiu jest niewyrządzanie krzywdy.  Moja droga do psychoterapii była kręta, niemniej jest ona zdecydowanie tym, w czym się odnajduję - wspieraniem ludzi w odnajdywaniu Ich własnych dróg. Jestem wegetarianką. Od wielu lat działam na rzecz osób marginalizowanych społecznie w wielu śląskich organizacjach pozarządowych. Obecnie współtworzę Stowarzyszenie Psychologowie i Psychoterapeuci dla Społeczeństwa." 


Prowadzi Centrum Dobrej Terapii, w nim psychoterapię indywidualną, par, rodzin oraz zajęcia z grupami, w wolnych chwilach fotografuje, gotuje, para się stolarką, grafiką komputerową i tworzeniem stron www. 


Ukończyła całościowy pięcioletni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty.

bottom of page