top of page

Justyna Wawszków

Psycholog, ubiegająca się o certyfikat psychoterapeuty w nurcie integracyjnym systemowo-ericksonowskim, coach, trenerka, absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej.

Ukończyła całościowy kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty w nurcie systemowo-ericksonowskim. Od 8 lat pracuje z drugim człowiekiem, spotykając się z nim zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej.


Ma doświadczenie w pracy z różnymi grupami społecznymi, m.in. z osobami uzależnionymi, bezrobotnymi, opuszczającymi zakłady penitencjarne, czyli w zasadzie z każdym, kto ma ochotę na rozwój i zmianę w swoim życiu. Pracuje zdalnie.


Justyna o sobie:

"Jestem certyfikowanym trenerem, prowadzę od wielu lat grupy terapeutyczne oraz warsztaty z tematyki szeroko pojętych kompetencji psychospołecznych. Swoje doświadczenie wzbogaciłam także o pracę coacha w obszarze biznesu. Prowadzę psychoterapię indywidualną, rodzinną, konsultacje psychologiczne oraz coaching. Oferuję wsparcie w sytuacjach kryzysowych, jak również w poszukiwaniu rozwoju osobistego. Pracuję w nurcie ericksonowskim oraz systemowym, bliska jest mi również praca z ciałem. Jednakże, to indywidualne potrzeby klienta dyktują tryb i sposób pracy. Pasjonuję się zakamarkami ludzkiego umysłu oraz komunikacją międzyludzką. Wierzę, że to właśnie komunikacja jest kluczem do budowania zdrowych relacji między ludzkich, a poczucie własnej wartości można budować w każdej drobnej minucie naszego życia. Od niedawna w sferę moich zainteresowań wkroczył rozwój psychologiczny dziecka oraz możliwości budowania relacji dziecko-rodzic."

bio
bottom of page