top of page

grupa wsparcia z elementami TUS

dedykowana młodzieży w spektrum i z lękiem społecznym


Opis usługi

Grupa wsparcia z elementami treningu umiejętności społecznych. Chcemy stworzyć grupę eksperymentalną dla młodych osób, które mają trudność z funkcjonowaniem społecznym, odnalezieniem się w grupie, nawiązywaniem oraz utrzymywaniem relacji. Jeśli trudno Ci w kontakcie osobistym, możesz zacząć online. W celu zakwalifikowania, konieczne jest odbycie 1-3 konsultacji z psychoterapeutą. Zgłoś się na spotkanie konsultacyjne, jeśli sądzisz, że potrzebne Ci nabycie umiejętności w tych obszarach. Prowadzimy obecnie nabór do grupy, która zostanie uruchomiona po zgłoszeniu się minimum 6 uczestników. Sesje mają odbywać się co dwa tygodnie w czwartki, od godz. 18.30 i trwać mają godzinę. Po więcej informacji - napisz do nas (zakładka KONTAKT).

 • 180 złotych polskich
 • 1. Gabinet Zabrze|Internet

Zasady rezygnacji

Skorzystanie z oddziaływań terapeutycznych jest zalecane przy uczestnictwie we wszystkich spotkaniach, można jednak dołączyć do niej w dowolnym momencie. W przypadku losowych nieobecności, nie zwracamy przedpłaty za spotkania, na które uczestnik się nie zgłosił i nie odwołał sesji później niż przed upływem 72 godz.. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu rozpoczęcia grupy, jeśli do nie zostanie ona powołana do 31.12.2023. W razie odwołania przez organizatora wszystkie dokonane przedpłaty zostaną zwrócone.


Dane kontaktowe

 • 1. Gabinet Zabrze

  Centrum Dobrej Terapii Anna Hasterok, Wolności 177, Zabrze, Polska

  +48734900912

  hello@dobraterapia.org

 • Internet

  Wolności 177, Zabrze, Polska

  734900912

  hello@dobraterapia.org


lista oczekujących

Jeżeli nie możecie Państwo wyświetlić dostępnego terminu, oznacza to, że brak jest dostępności terapeuty w ciągu najbliższego miesiąca.

Zachęcamy do zapisania się na listę oczekujących, jeżeli Państwa sytuacja na to pozwala.

O szczegółach zaleceń i naszej dostępności dowiecie się Państwo więcej tutaj.

O możliwościach i ograniczeniach naszej pracy piszemy na stronie O psychoterapii.

bottom of page