top of page

psychoterapia indywidualna


Opis usługi

Terapia indywidualna skierowana jest do osób, które doświadczają cierpienia, uczuć, z którymi nie potrafią sobie poradzić i które są uciążliwe w codziennym życiu. Głównym narzędziem psychoterapii jest rozmowa, a celem zrozumienie roli problemów w życiu pacjenta i wprowadzenie pożądanych zmian, do których kluczem jest samoświadomość i zrozumienie siebie przez pacjenta. Przed rozpoczęciem psychoterapii konieczne są spotkania konsultacyjne. Jest to najczęściej jedno do trzech spotkań, na którym osoba zainteresowana otrzymuje konkretną pomoc psychologiczną lub pacjent wraz z psychoterapeutą decydują czy podjąć psychoterapię.

  • 50 min
  • Od 170 złotych polskich
  • 1. Gabinet Zabrze

Zasady rezygnacji

W przypadku rezygnacji z wizyty, prosimy o informację z 48 godzinnym wyprzedzeniem, aby uniknąć obciążenia za nią. Prosimy o uszanowanie naszego czasu i zadbanie o informowanie o zmianie planów. W czasie niewykorzystanym przez Państwa ktoś inny może skorzystać z pomocy. Nota o przetwarzaniu danych osobowych: https://www.dobraterapia.org/rodo. REGULMIN REZERWACJI: https://www.dobraterapia.org/regulamin-rezerwacji


Dane kontaktowe

  • 1. Gabinet Zabrze

    Centrum Dobrej Terapii Anna Hasterok, Wolności 177, Zabrze, Polska

    +48734900912

    hello@dobraterapia.org


lista oczekujących

Jeżeli nie możecie Państwo wyświetlić dostępnego terminu, oznacza to, że brak jest dostępności terapeuty w ciągu najbliższego miesiąca.

Zachęcamy do zapisania się na listę oczekujących, jeżeli Państwa sytuacja na to pozwala.

O szczegółach zaleceń i naszej dostępności dowiecie się Państwo więcej tutaj.

O możliwościach i ograniczeniach naszej pracy piszemy na stronie O psychoterapii.

bottom of page