top of page

sesja hipnoterapii

sesja trwa do 120 minut lub zgodnie z procesem pacjenta


Opis usługi

Hipnoza terapeutyczna to podstawowe narzędzie psychoterapii ericksonowskiej. Stan transu, który jest wykorzystywany we współczesnej psychologii i psychoterapii pozwala na to, do czego mózg nie dopuściłby w stanie pełnej świadomości. Pozwala zredukować hamulce i przeszkody, które często uniemożliwiają proces terapeutyczny albo utrudniają życie w różnych jego aspektach; pomaga uporać się z codziennymi trudnościami: przewlekłym bólem, nieśmiałością, lękiem, fobią, przewlekłym stresem. Jest to praca oparta na wiedzy neuronaukowej i wiedzy o neurofizjologii człowieka, poprzedzona szkoleniem w Małopolskim Instytucie Genomiki Psychospołecznej i Badań nad Świadomością. Stan transu jest rodzajem umiejętności i treningu, którego głębokość reguluje podmiot (osoba poddająca się transowi), a prowadzi hipnoterapeuta. Nie jest doświadczeniem ezoterycznym.

 • 2 godz.
 • 220 złotych polskich
 • 2. Mikołów|1. Gabinet Zabrze

Zasady rezygnacji

W przypadku rezygnacji z wizyty, prosimy o informację z 48 godzinnym wyprzedzeniem, aby uniknąć obciążenia za nią. Prosimy o uszanowanie naszego czasu i zadbanie o informowanie o zmianie planów. W czasie niewykorzystanym przez Państwa ktoś inny może skorzystać z pomocy. Nota o przetwarzaniu danych osobowych: https://www.dobraterapia.org/rodo. REGULMIN REZERWACJI: https://www.dobraterapia.org/regulamin-rezerwacji


Dane kontaktowe

 • 2. Mikołów

  Kardynała Stefana Wyszyńskiego 8, Mikołów, Polska

  734900912

  hello@dobraterapia.org

 • 1. Gabinet Zabrze

  Centrum Dobrej Terapii Anna Hasterok, Wolności 177, Zabrze, Polska

  +48734900912

  hello@dobraterapia.org


lista oczekujących

Jeżeli nie możecie Państwo wyświetlić dostępnego terminu, oznacza to, że brak jest dostępności terapeuty w ciągu najbliższego miesiąca.

Zachęcamy do zapisania się na listę oczekujących, jeżeli Państwa sytuacja na to pozwala.

O szczegółach zaleceń i naszej dostępności dowiecie się Państwo więcej tutaj.

O możliwościach i ograniczeniach naszej pracy piszemy na stronie O psychoterapii.

bottom of page