top of page

Ania Hasterok

Psycholożka, ubiegająca się o certyfikat psychoterapeuty w nurcie integracyjnym ericksonowsko-systemowym, z doświadczeniem streetworkera i pracownika socjalnego, po szkoleniu z hipnozy terapeutycznej.

Pracuje z ludźmi od ponad 17 lat, stale rozwijając swoje kompetencje. Kocha ludzi i naturę. Postrzega człowieka jako całość, a szczęście wiąże  z dobrymi relacjami, zdrowym ciałem, związaniem  z naturą, świadomością siebie i samoakceptacją. Wierzy w zdolność do samoregulacji psychiki, wspiera naturalne sposoby radzenia sobie w kryzysach. 


O sobie mówi: "Najważniejsze w moim życiu jest niewyrządzanie krzywdy. Moja droga do psychoterapii była kręta, niemniej jest ona zdecydowanie tym, w czym się odnajduję - wspieraniem ludzi w odnajdywaniu Ich własnych dróg. Jestem wegetarianką. Od wielu lat działam na rzecz osób marginalizowanych społecznie w wielu śląskich organizacjach pozarządowych. Obecnie współtworzę Stowarzyszenie Psychologowie i Psychoterapeuci dla Społeczeństwa." 


Prowadzi Centrum Dobrej Terapii, w nim psychoterapię indywidualną, par, rodzin oraz zajęcia z grupami, w wolnych chwilach fotografuje, gotuje, para się stolarką, grafiką komputerową i tworzeniem stron www. Ukończyła całościowy pięcioletni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty oraz szkolenie z zakresu hipnozy terapeutycznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz korzysta z MasterKlas z hipnozy klinicznej, w celu doskonalenia umiejętności.

bio
bottom of page