text1178.jpg
Regulamin rezerwacji

1. Podstawa prawna

Niniejszy regulamin jest zgodny z przepisami, wynikającymi art. 750 Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2020 r. poz. 174 z późn.zm.)

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się tutaj.

2. Rezerwacje

Konsultacje oraz sesje psychoterapeutyczne można rezerwować:

3. Płatności

Opłatę za sesje konsultacyjne stacjonarne i zdalne należy wnieść do 24 godzin od dokonania rezerwacji, co stanowi jej potwierdzenie.

 

Można to zrobić:

  • w formularzu rejestracyjnym, wykonując kolejne kroki  (płatność kartą poprzez szyfrowaną usługę SumUp lub przekierowanie do witryny PayPal w ramach istniejącego, zweryfikowanego konta) ,

  • wykonując przelew tradycyjny (konto (mBank) 50 1140 2004 0000 3802 7907 8353),

  • wykonując przelew BLIK (prosimy o kontakt e-mail).

Nie akceptujemy płatności gotówką za sesje konsultacyjne.​ Sesja zarezerwowana i nieopłacona w czasie 24 godzin ulega anulowaniu - uznajemy, iż rezerwacja nie została potwierdzona. 

Opłatę za sesje psychoterapii online można wnieść poprzez powyższe sposoby lub po odbytych sesjach przy użyciu szyfrowanego linka SumUp, podanego przez terapeutę. Opłatę za sesje stacjonarne psychoterapii można wnieść poprzez płatność kartą lub gotówką, albo przedpłacając - jak wyżej.

Można rezerwować (tylko poprzez formularz rejestracyjny) karnety usług, otrzymując zniżkę na udział w spotkaniach.

3. Zmiany terminów i odwoływanie sesji

Jeżeli sesja nie będzie możliwa do zrealizowania i zajdzie konieczność jej odwołania po stronie terapeuty, spotkanie zostanie przełożone na najbliższy dogodny dla Klienta i psychoterapeuty termin.

  1. Za konsultację odwołaną przez Klienta nie później niż na 48 godzin przed ustalonym terminem spotkania, przysługuje pełny zwrot.

  2. Za konsultację odwołaną na mniej niż 48 godzin przed ustalonym terminem spotkania lub w razie nieobecności na spotkaniu bez uprzedniej informacji o absencji, Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 100% ceny konsultacji, przedpłata nie zostanie zwrócona. 

  3. Szczegółowe warunki rezerwowania i odwoływania sesji terapeutycznych ustalane są w ramach kontraktu terapeutycznego zawieranego indywidualnie. Obowiązuje limit nieodpłatnego odwołania sesji do 4 razy w roku (nie dotyczy to planowanych przerw i urlopów). Nawiązując kontrakt psychoterapeutyczny, Klient zobowiązuje się do ponoszenia kosztów wszelkich obciążeń za nieobecności, wynikających z  niniejszego regulaminu.

  4. W przypadku absencji trwającej dłużej niż cykl 2 spotkań, kontrakt zostaje uznany za rozwiązany.  

Powyższe jest spowodowane koniecznością zapewnienia ciągłości w psychoterapii po zawarciu kontraktu. Sesje konsultacyjne stanowią formę, w czasie której zachęcamy do przemyślenia gotowości do uczestnictwa w psychoterapii, mając także na uwadze zabezpieczenie finansowe. 

4. Istotne informacje

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług praca psychoterapeuty poddawana jest regularnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

5. Aspekt prawny rezerwacji

Rezerwując sesje konsultacyjne, zawieracie Państwo z Centrum Dobrej Terapii umowę o świadczenie usługi (każdorazowo).

Rezerwując sesje psychoterapii, zawieracie Państwo z Centrum Dobrej Terapii umowę o świadczenie usług.